Ekibimiz

Ömer Faruk Göçük
Ömer Faruk GöçükKurucu Ortak / Avukat
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1970 mezunudur. Askerlik hizmetinden sonra 1973 yılında İzmir’de serbest avukatlığa başlamış olup Göçük Hukuk Bürosu’nun kurucusudur.

2013 yılında Türkiye Barolar Birliği ve İzmir Barosu tarafından “Avukatlık Mesleğinde 40. Yıl Hizmet” plaketlerini almıştır.

Çalışma hayatının başından itibaren şirketler hukuku üzerine yoğunlaşmıştır. 47 yıllık meslek hayatında ağırlıklı olarak şirketler hukuku, ticari sözleşmeler, gayrimenkul hukuku, turizm hukuku, aile hukuku ve miras hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Emre Göçük
Emre GöçükOrtak / Avukat
Orta ve lise öğrenimini Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde, Yüksek öğrenimini Dokuz Eylül Hukuk Fakültesinde (2004) Yabancı dil eğitimini Birleşik Krallıkta Bell School of Language/Cambridge(2007)’de tamamlamıştır.

Türk Patent ve Marka Kurumu’na kayıtlı Marka ve Patent vekilidir.

Ağırlıklı olarak şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, ticaret hukuku, fikri mülkiyet hukuku, rekabet hukuku ve iş hukuku alanlarında çalışmaktadır. Halen “Anonim Şirketlerde Genel Kurullar ve Sonuçları” konusunda bir kitap çalışması mevcuttur.
İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Anıl Tekin
Anıl TekinAvukat
2004 yılında 60.Yıl Anadolu Lisesi’nden mezun olup Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nü kazandı. 2011 yılında aile mesleği olarak gördüğü avukatlık mesleğinin icrası için Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesine girdi.

Avukatlık stajını Göçük Hukuk Bürosu’nda yapmış olup Avukatlık Mesleğini de Göçük Hukuk Bürosu nezdinde icra etmektedir. Ofisimiz bünyesinde Sözleşmeler Hukuku, Aile Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, İş Hukuku, Rekabet Hukuku, Vergi Hukuku alanlarında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
İyi derece İngilizce bilmektedir.

Ali Özdemir
Ali ÖzdemirAvukat
Orta öğretimini Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi nezdinde tamamlamıştır.
Lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2012-2016 yılları arasında başarı ile nihayete erdirmiştir.

Avukatlık stajını Göçük Hukuk Bürosu’nda yapmış olup Avukatlık Mesleğini de Göçük Hukuk Bürosu nezdinde icra etmektedir. Ofisimiz bünyesinde Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Vergi Hukuku, Konkordato, Sınai Mülkiyet Hukuku, Kişisel Veri Hukuku alanlarında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
Aynı zamanda Marka Vekili unvanına sahiptir.

Aslıhan Güral Bozkurt
Aslıhan Güral BozkurtAvukat
Orta ve Lise Öğretimini TED Aliağa Koleji Vakfı’nda 2011 yılında tamamlamıştır.
Yüksek Öğrenimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2014-2018 yılları arasında başarıyla tamamlamıştır.

Avukatlık stajını Göçük Hukuk Bürosu’nda yapmış olup Avukatlık Mesleğini de Göçük Hukuk Bürosu nezdinde icra etmektedir. Ofisimiz bünyesinde Sözleşmeler Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
İyi derece İngilizce bilmektedir.

Kerem Küçükkara
Kerem KüçükkaraAvukat
Lise eğitimini Alanya Fevzi Alaettinoğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.
Lisans eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2013-2018 yılları arasında başarıyla tamamlamıştır.

Avukatlık stajını Göçük Hukuk Bürosu’nda yapmış olup Avukatlık Mesleğini de Göçük Hukuk Bürosu nezdinde icra etmektedir. Ofisimiz bünyesinde İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Enerji Hukuku ve Rekabet Hukuku alanlarında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
İyi derece İngilizce bilmektedir.

Jülide Türkoğlu
Jülide TürkoğluAvukat
Lise öğrenimini Bornova Suphi Koyuncuoğlu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış olup Yabancı Dil öğrenimini İngiltere’de Embassy English (2016)’de görmüştür.

Avukatlık stajını Göçük Hukuk Bürosu’nda yapmış olup Avukatlık Mesleğini de Göçük Hukuk Bürosu nezdinde icra etmektedir. Ofisimiz bünyesinde Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kişisel Veri Hukuku alanlarında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
İyi derece İngilizce bilmektedir.

Melek Ece Atalay
Melek Ece AtalayStajyer Avukat
Lise öğrenimini Bornova Anadolu Lisesi’nde 2016 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesinde şeref öğrencisi olarak tamamlamış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Göçük Hukuk bünyesinde yasal stajyer olarak devam etmekte olup, Özel Hukuk alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Elçin Ayan
Elçin AyanYönetici Asistanı
Lisans eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde 2007-2010 tarihleri arasında tamamlamıştır.

2013 yılında Göçük Hukuk bünyesinde çalışmaya başlamış olup, müvekkil karşılama, bilgilendirme, duruşma takibi, büro düzenini sağlama işlerinden sorumlu yönetici asistanı olarak görev yapmaktadır.