Ekibimiz

Ömer Faruk Göçük
Ömer Faruk GöçükKurucu Ortak / Avukat
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1970 mezunudur. Askerlik hizmetinden sonra 1973 yılında İzmir’de serbest avukatlığa başlamış olup Göçük Hukuk Bürosu’nun kurucusudur.

2013 yılında Türkiye Barolar Birliği ve İzmir Barosu tarafından “Avukatlık Mesleğinde 40. Yıl Hizmet” plaketlerini almıştır.

Çalışma hayatının başından itibaren şirketler hukuku üzerine yoğunlaşmıştır. 47 yıllık meslek hayatında ağırlıklı olarak şirketler hukuku, ticari sözleşmeler, gayrimenkul hukuku, turizm hukuku, aile hukuku ve miras hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Emre Göçük
Emre GöçükOrtak / Avukat
Orta ve lise öğrenimini Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde, Yüksek öğrenimini Dokuz Eylül Hukuk Fakültesinde (2004) Yabancı dil eğitimini Birleşik Krallıkta Bell School of Language/Cambridge(2007)’de tamamlamıştır.

Türk Patent ve Marka Kurumu’na kayıtlı Marka ve Patent vekilidir.

Ağırlıklı olarak şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, ticaret hukuku, fikri mülkiyet hukuku, rekabet hukuku ve iş hukuku alanlarında çalışmaktadır. Halen “Anonim Şirketlerde Genel Kurullar ve Sonuçları” konusunda bir kitap çalışması mevcuttur.
İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Aslıhan Güral Bozkurt
Aslıhan Güral BozkurtAvukat
Orta ve Lise Öğretimini TED Aliağa Koleji Vakfı’nda 2011 yılında tamamlamıştır.
Yüksek Öğrenimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2014-2018 yılları arasında başarıyla tamamlamıştır.

Avukatlık stajını Göçük Hukuk Bürosu’nda yapmış olup Avukatlık Mesleğini de Göçük Hukuk Bürosu nezdinde icra etmektedir. Ofisimiz bünyesinde Sözleşmeler Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
İyi derece İngilizce bilmektedir.

Kerem Küçükkara
Kerem KüçükkaraAvukat
Lise eğitimini Alanya Fevzi Alaettinoğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.
Lisans eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 2013-2018 yılları arasında başarıyla tamamlamıştır.

Avukatlık stajını Göçük Hukuk Bürosu’nda yapmış olup Avukatlık Mesleğini de Göçük Hukuk Bürosu nezdinde icra etmektedir. Ofisimiz bünyesinde İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Enerji Hukuku ve Rekabet Hukuku alanlarında çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.
İyi derece İngilizce bilmektedir.

Melisa Zalaltıntaş
Melisa ZalaltıntaşStajyer Avukat
Lise eğitimini Karabağlar Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.
Lisans eğitimini ise 2018-2022 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde yüksek onur öğrencisi olarak başarıyla tamamlamış olup ileri derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir.

Göçük Hukuk Bürosu bünyesinde yasal stajyer olarak çalışmaya devam etmekte ve özellikle İş Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra-İflas Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Elçin Ayan
Elçin AyanYönetici Asistanı
Lisans eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde 2007-2010 tarihleri arasında tamamlamıştır.

2013 yılında Göçük Hukuk bünyesinde çalışmaya başlamış olup, müvekkil karşılama, bilgilendirme, duruşma takibi, büro düzenini sağlama işlerinden sorumlu yönetici asistanı olarak görev yapmaktadır.